Naga MarketsPara walutowa CADCHF niemal od tygodnia poruszała się w konsolidacji, z której w dniu dzisiejszym rynek wybił dołem. Okazuje się więc, że jeżeli w najbliższym czasie nie pojawi się reakcja popytowa, która mogłaby zanegować to wybicie, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków.

CADCHF H1

Spoglądając na notowania tej pary walutowej z punktu widzenia interwału 4-godzinowego zauważymy, że jednocześnie rynek wybił również dołem z trwającego od dłuższego czasu kanału wzrostowego. Jeżeli zatem spadki byłyby kontynuowane, spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania okolic poziomu 0.7627 zbiegającego się z mierzeniem 61.8% korekty Fibonacciego z ostatniego impulsu wzrostowego.

By wykorzystać analizę i zainwestować już teraz sprawdź ofertę Brokera HotForex

CADCHF H4

Ponieważ w ubiegłym miesiącu rynek pokonał linię trendu spadkowego a (jak zauważymy na powyższym screenie) obecne spadki są zdecydowanie mniej dynamiczne przez co bardziej przypominają korektę aniżeli nowy silny impuls, w okolicy wspomnianego wsparcia spodziewać moglibyśmy się pojawienia reakcji popytowej. Odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do dalszych wzrostów a jeżeli kupującym udałoby się również pokonać opór w okolicy poziomu 0.7850 i wybić góra z trwającej od stycznia 2015 roku konsolidacji, spodziewać moglibyśmy się zmiany nastawienia rynku w zdecydowanie szerszym horyzoncie czasowym.

CADCHF Monthly


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCCC spółką tygodnia z +5,5%
Następny artykułPopyt i podaż złota w Q2 2017 – konsolidacja nad 1200USD za uncję
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here