Naga MarketsNotowania pary walutowej CADCHF zyskiwały podczas ostatnich 4 sesji, a także dziś kupującym udało się wyznaczyć nowe maksima. W ramach wzrostów pokonany został opór przy 0,7562, który powstrzymywał zwyżkę wielokrotnie od września br.

Jak widać na wykresie dziennym dolara kanadyjskiego do franka, od czasu zamknięcia środowej sesji, cena poruszą się ponad strefą przy 0,7562, co wskazuje na jej przełamanie. Oznacza to również, że obszar ten może teraz służyć jako wsparcie w przypadku cofnięcia.

Najbliższy cel, do którego mogą teraz zmierzać byki widoczny jest w pobliżu 0,7610. Tam bowiem znajduje się szczyt z lipca br. Ponadto, strefa w obrębie tego poziomu powstrzymywała sprzedających przed dalszą ekspansją także w lutym, kwietniu i maju 2019 roku.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres dzienny CADCHF 25.10.2019 r.
Wykres dzienny CADCHF 25.10.2019 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here