Naga MarketsNotowania pary walutowej CADCHF w pierwszym tygodniu obecnego miesiąca ustanowiły nowe maksima na poziomie 0.7718. Ruch do tego szczytu cechował się wysokim momentum.

Kolejne dni przyniosły odreagowanie, które zaprowadziło notowania do konfluencji wsparcia, gdzie kanał średnich EMA 10/20 spotyka się z horyzontalnym poziomem 0.7560 oraz 50% zniesieniem Fibo ostatniego impulsu wzrostowego. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, wsparcie jak dotąd jest skutecznie testowane, a zatem może się okazać, że kurs powróci do trendu wzrostowego z obecnych poziomów.

Najbliższym celem przy takim scenariuszu będą maksima w okolicach 0.7718. Kolejny opór horyzontalny znajdziemy w pobliżu 0.7850, jednakże zanim cena do niego dotrze, kupujący będą musieli jeszcze zmierzyć się z oporem w postaci linii trendu biegnącej od szczytu z 2017 roku.

Alternatywnie, skuteczne przełamane omawianej wyżej konfluencji wsparcia otworzy drogę do kolejnego poziomu obrony blisko 0.7478.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

CADCHF - czas na powrót do momentum wzrostowego?


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here