Naga MarketsCAD/JPY z silnym odbiciem - analiza dla początkującychScenariusz zakładający wzrosty na parze CAD/JPY w szybkim tempie się zrealizował. Wydaje się, że nadal można, pomimo większych czy mniejszych korekt, zakładać dalsze wzrosty. Na wykresie w skali tygodniowej widać, że technika daje przestrzeń do wzrostów w kierunku górnej krawędzi kanału spadkowego. Mamy więc jeszcze całkiem sporo przestrzeni. Fundamentalnie także popyt stoi na lepszej pozycji.

  • Wzrosty na ropie sprzyjają dolarowi kanadyjskiemu
  • Jen po presją działań BOJ
  • Na wykresie silne odbicie

Kanadyjska waluta umacnia się dzięki wzrostom cen ropy naftowej, z którymi jest silnie skorelowana. Wydaje się, że ten proces ma szansę się utrzymać. Po drugie, Bank Japonii zapowiadał kolejne niestandardowe działania co powinno wpływać na słabość japońskiej waluty.

Drożejąca ropa umacnia CAD

Zapewne jakaś forma korekty się pojawi, co może mieć związek z decyzją na temat stóp procentowych w Kanadzie lub posiedzeniem kartelu OPEC w sprawie przedłużenia porozumienia naftowego. Jeżeli jednak nie pojawią się zaskakujące fakty, trend ma szanse się utrzymać.

cadjpy

Przeczytaj również:

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here