Naga MarketsCAD/JPY z realizacją scenariusza wzrostowego - analiza dla początkującychZaczyna się spełniać scenariusz większego odbicia na parze CAD/JPY. Założenie nowego trendu wzrostowego bierze się przede wszystkim z dwóch czynników. Po pierwsze, ceny ropy osiągnęły historycznie niskie poziomy i obecnie trwa proces wzrostu notowań, co sprzyja kanadyjskiej walucie. Ciężko wyobrazić sobie żeby mogło się wydarzyć coś jeszcze gorszego dla rynku ropy, więc tu raczej cena powinna zachowywać się stabilnie. Wczoraj pojawiły się doniesienia z Rosji, która zamierza utrzymać limity wydobycia na dłużej niż pierwotnie zakładano.

  • Wzrosty na ropie sprzyjają dolarowi kanadyjskiemu
  • Kolejne interwencje BoJ osłabiają jena
  • Na wykresie budowa nowego trendu wzrostowego

To kolejny pozytywny czynnik dla tego surowca po otwieraniu się gospodarek. Po drugie, słabość japońskiej waluty powinna wynikać z polityki banku centralnego tego kraju. Słynie on z niestandardowych działań i ostatnio zapowiedziany został olejny program gospodarczy i luzowanie polityki monetarnej, co powinno osłabiać jena.

Drożejąca ropa umacnia CAD

Te dwa czynniki sprzyjają wzrostom na CAD/JPY, gdzie cena coraz silniej obija od kluczowego wsparcia na wykresie tygodniowym.

cadjpy

Przeczytaj również:

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

 


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na: [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here