Naga MarketsW długim terminie notowania pary walutowej CAD/JPY poruszają się w konsolidacji, której dolne ograniczenie znajduje się w okolicach 80.53, a opór wyznaczony został blisko 91.56. Istotne znaczenie może dodatkowo odegrać linia trendu biegnąca od dołka z 2016 roku.

W długim terminie notowania pary walutowej CAD/JPY poruszają się w konsolidacji

Po przejściu na wykres tygodniowy zamieszczony poniżej widzimy, że w wyniku ubiegłotygodniowych spadków notowania CAD w relacji do jena japońskiego osunęły się na nowe minima i przetestowały wsparcie przy 83.61 oraz okolice długoterminowej linii trendu. Jednakże zamknięcie w piątek miało miejsce ponad strefą konfluencji wsparcia, co świadczy o jej respektowaniu.

Skuteczne odbicie w górę daje szanse na wzrosty, gdzie pierwszy istotny cel znajdziemy w pobliżu 86.87. Kolejny opór stanowią maksima z września br. na 89.20. Alternatywny scenariusz zakłada spadki w kierunku 80.53. Jednak w tym przypadku niedźwiedzie musiałyby najpierw pokonać konfluencję wsparcia (poziom 83.61 + długoterminowa linia trendu wzrostowego).

Analizowany instrument posiada w swej ofercie broker XM, który zapewnia spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>

notowania CAD w relacji do jena japońskiego osunęły się na nowe minima i przetestowały wsparcie przy 83.61 oraz okolice długoterminowej linii trendu.


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here