Naga MarketsNotowania pary walutowej CAD/CHF przetestowały w kwietniu kluczowy opór na poziomie 0,7632. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, w rezultacie testu tego poziomu, kurs osunął się do wsparcia przy 0,7528, nad którym następnie konsolidował do końca ubiegłego tygodnia.

Sytuacja zmieniła się w poniedziałek, gdzie na zamknięciu dnia pokonane zostało wsparcie horyzontalne przy 0,7528 oraz linia trendu wzrostowego biegnącą od dołka z grudnia 2018 roku. Wczoraj natomiast miał miejsce ponowy test tych poziomów, jednak tym razem w roli oporu.

Na wykresie dziennym podczas wczorajszej sesji utworzyła się niedźwiedzia formacja pin bar testująca strefę oporu wspomnianą wyżej. Dziś widzimy umocnienie franka do dolara kanadyjskiego, zgodne z wymową formacji pin bar.

Kluczowym celem w przypadku kontynuacji spadków może się okazać poziom 0,7382, gdzie wypadał dołek z marca 2019 roku. Najpierw jednak sprzedający muszą pokonać minima z obecnego tygodnia 0,7450.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs dolara kanadyjskiego do franka (CAD/CHF) - wykres dzienny - 17 maja 2019
Kurs dolara kanadyjskiego do franka (CAD/CHF) – wykres dzienny – 17 maja 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here