Naga MarketsNotowania pary walutowej CAD/CHF osuwały się do zamknięcia 2018 roku, które miało miejsce w obrębie strefy wsparcia przy 0.7222. Jednak już na początku obecnego roku na rynku ponownie pojawili się kupujący, którym udało się odrobić straty z poprzedniego miesiąca.

Na wykresie miesięcznym powstał inside bar, gdzie świeca ze stycznia w całości obejmowana jest przez zakres grudniowego handlu. Jednakże korpus styczniowej świecy jest większy od poprzedniego, co wskazuje na siłę strony popytowej i daje potencjał ruchu do kluczowego oporu przy 0.7865.

Zanim jednak kupujący będą w stanie dotrzeć do wspomnianego wyżej celu czeka na nich jeszcze jedna przeszkoda. Mowa tu o oporze z wykresu tygodniowe przy 0.7676. Jak widać poniżej, w obrębie tego poziomu skupione są maksima z października i sierpnia ubiegłego roku.

Alternatywnie, nieudane wybicie górą z formacji inside bar może poskutkować ponownym testem kluczowego wsparcia / dolnego ograniczenia konsolidacji przy 0.7222.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here