Naga MarketsFrancuski indeks CAC40 osiągnął poziomy nieobserwowane od połowy 2008 roku. Pod kątem technicznym jest to pokłosie wybicie górą z formacji trójkąta. Inwestorzy podczas weekendu co prawda obawiali się wpływu, jaki na rynki kapitałowe może mieć rezultat wyborów w Grecji, tymczasem okazało się, że rynek bądź to zignorował wyniki wyborów, bądź wszystko już było zdyskontowane w cenach.

Trzeba jednak wspomnieć, że rynek w pierwszej fazie sesji spadał, lecz straty szybko zostały odrobione z nawiązką. Tym samym kurs indeksu ma otwartą drogę na 5100 punktów czyli szczyty z maja 2008 roku. Najbliższym wsparciem są poziomy 4600, a następnie 4500 punktów.

????????????????????????????????????????????


Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułWolumeny ITG w górę o 17.6% w grudniu
Następny artykułUBS niedźwiedziem na USDJPY oraz AUDUSD.
Analityk rynku towarowego w Admiral Markets AS Oddział w Polsce. Makler papierów wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego (nr licencji 2676). Absolwent Politechniki Koszalińskiej oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Z rynkami finansowymi związany od 2005 roku. Aktywny inwestor. Zwolennik analizy technicznej. Na co dzień zajmuje się sporządzaniem analiz i komentarzy rynkowych, prowadzeniem szkoleń oraz wsparciem klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here