Naga MarketsFrancuski index największych spółek wraca do bazy, która kształtowała się przez połowę października. Siła przyciągania jest ogromna, w obozie byków widać konsternację.

Pierwszym niepokojącym sygnałem było przerwanie linii trendu wzrostowego na świecy o gigantycznym korpusie. Następnie cena niemal nie zareagowała na górne ograniczenie bazy a wczoraj sprzedający przypuścili atak na minima październikowe.

By wykorzystać analizę i zainwestować na francuskim indexie
sprawdź ofertę Brokera HotForex

Na dzisiejszej sesji presja niedźwiedzi utrzymuje się, zamknięcie dnia poniżej bazy postawiłoby wzrosty francuskich akcji pod wielkim znakiem zapytania. Jest więc o co grać. Dopiero wyjście powyżej 5400 punktów zmieni “outlook” na wzrostowy.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTrading Ichimoku – AUDUSD, CADCHF, GBPCAD – 14 listopada 2017
Następny artykułO wykresach ani słowa… GBP/JPY, GBP/AUD, USD/CHF
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here