Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Bank Zachodni WBK SA jest bankiem uniwersalnym świadczącym pełen zakres usług na rzecz klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw.

Te artykuły również Cię zainteresują
bzwbk

Spółka zanotowała podczas pierwszej sesji nowego tygodnia 2,4% wzrostu, osiągając tym samym nowe maksimum ruchu wzrostowego, trwającego od połowy stycznia. Kupujący ostatecznie uporali się z oporem w rejonie 290 zł, co ważne także okrągły poziom 300 zł został wybity. Wcześniejszym sukcesem popytu było oczywiście przełamanie linii trendu spadkowego. Jedyny mankament to odrobinę malejące obroty, choć dynamika wzrostów wygląda całkiem nieźle. Cena powinna teraz kierować się w stronę kolejnego, ważnego oporu okolic 323 zł. Poprzednio analizowałem spółkę 2 marca.

Grupa K2 oferuje innowacyjne rozwiązania w obszarze marketingu, sprzedaży i obsługi klienta.

k2internet

Spółka nie należała do „gorących” ze względu na spokojny, wczorajszy wzrost, jednak warto zwrócić uwagę na osiągnięcie nowego maksimum trendu wzrostowego. Popyt dominuje tu od dłuższego czasu, a w okresie ostatnich miesięcy mieliśmy do czynienia z pewną konsolidacją, która przypomina formację klina. Możliwe zatem, że mamy do czynienia z wybiciem, które powinno oznaczać kontynuację trendu z kolejnym celem w rejonie 19 zł jaki wyznacza szczyt z lutego 2013 roku.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here