Naga Markets
Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Bank Zachodni WBK SA jest bankiem uniwersalnym świadczącym pełen zakres usług na rzecz klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw.

bzwbk

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zanotowała podczas pierwszej sesji nowego tygodnia 2,4% wzrostu, osiągając tym samym nowe maksimum ruchu wzrostowego, trwającego od połowy stycznia. Kupujący ostatecznie uporali się z oporem w rejonie 290 zł, co ważne także okrągły poziom 300 zł został wybity. Wcześniejszym sukcesem popytu było oczywiście przełamanie linii trendu spadkowego. Jedyny mankament to odrobinę malejące obroty, choć dynamika wzrostów wygląda całkiem nieźle. Cena powinna teraz kierować się w stronę kolejnego, ważnego oporu okolic 323 zł. Poprzednio analizowałem spółkę 2 marca.

Grupa K2 oferuje innowacyjne rozwiązania w obszarze marketingu, sprzedaży i obsługi klienta.

k2internet

Spółka nie należała do „gorących” ze względu na spokojny, wczorajszy wzrost, jednak warto zwrócić uwagę na osiągnięcie nowego maksimum trendu wzrostowego. Popyt dominuje tu od dłuższego czasu, a w okresie ostatnich miesięcy mieliśmy do czynienia z pewną konsolidacją, która przypomina formację klina. Możliwe zatem, że mamy do czynienia z wybiciem, które powinno oznaczać kontynuację trendu z kolejnym celem w rejonie 19 zł jaki wyznacza szczyt z lutego 2013 roku.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza poniedziałkowej sesji na DAX. Wszystkie spółki zielone.
Następny artykułEUR/GBP – potencjał spadkowy
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here