Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Bank Zachodni WBK SA jest bankiem uniwersalnym świadczącym pełen zakres usług na rzecz klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw.

bzwbk

Nadal trwa zacięta obrona kluczowego poziomu wsparcia jakim jest okolica 320 zł. Wczoraj poprzez otwarcie z luką spadkową, cena zbliżyła się do dolnej krawędzi kanału spadkowego. Posiadacze tych akcji powinni bacznie obserwować wykres, gdyż upadek wsparcia może oznaczać spore problemy, łącznie ze spadkiem poniżej 300 zł.Conotoxia

Grupa jest największym producentem węgla koksowego i wiodącym producentem koksu w Unii Europejskiej pod względem wielkości produkcji.

jsw

Spółka zyskała wczoraj niemal 7% na całkiem przyzwoitych obrotach, zwłaszcza w kontekście szerokiego rynku. Wydaje się więc, że mamy do czynienia z kolejną korektą wzrostową. W najbliższych dniach kurs może testować poziom oporu okolic 13,60 zł, który zbiega się z górną krawędzią kanału spadkowego, trwającego od początków lutego. Wybicie takiego miejsca, mogłoby dać sygnał do wzrostów z kolejnym celem przy majowym szczycie, a więc 17 zł. Oznaczałoby to wzrost o 25%, choć na razie daleka do tego droga.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: ropa wti notowania | pkn orlen akcje | dolar kurs prognoza | kurs dolar | bitcoin spekulacje | bitcoina |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here