Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Bank Zachodni WBK SA jest bankiem uniwersalnym świadczącym pełen zakres usług na rzecz klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw.

bzwbk

Spółka zyskała w czwartek ponad 4% na przyzwoitych obrotach. Wczorajsza sesja generalnie należała właśnie do sektora bankowego, który może być już dość mocno wyprzedany. Ostatnie dwie świece to formacja objęcia hossy, która może zapowiadać przynajmniej większą korektę wzrostową. Aby tak się stało potrzeba niewiele, bo tylko wybicia poziomu ostatniego maksimum czyli 311,65 zł. Powinno to wzmocnić kupujących i doprowadzić do wzrostów przynajmniej w rejon 340 zł. Warto pamiętać, że pozytywnie robi się także na wyższych interwałach. Potencjalne odbicie ma miejsce ze wsparcia jakim jest poziom szczytu z 2007 roku, a kształty świec zarówno miesięcznych jak i tygodniowym zaczynają zachęcać przynajmniej do odreagowania ostatnich spadków.Conotoxia

Drugi pod względem wielkości bank w Polsce, istnieje od 1870 roku. Specjalizuje się w obsłudze handlu zagranicznego, obsłudze dużych przedsiębiorstw i bankowości inwestycyjnej.

handlowy

Podobnie pozytywnie wygląda Bank Handlowy. Tutaj wczorajsza świeca „przykryła” kilka wcześniejszych tworząc nie tylko formację objęcia, ale w zasadzie sporą formację outsidebara. Kluczowy jest także rozkład wolumenu tzn. wczorajsze wzrosty odnotowały najwyższe w ostatnim okresie obroty. Wybicie maksimum tej konsolidacji powinno uaktywnić kupujących co byłoby sygnałem do wzrostów przynajmniej do 92 zł a być może nawet wyżej, do głównego oporu przy 95 zł.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here