Naga MarketsBytom SA specjalizuje się w dystrybucji kolekcji formalnej mody męskiej. W zeszły piątek pojawiła się nota prasowa UOKiK, który wydał formalną zgodę na połączenie się spółki z innym producentem garniturów, Vistulą. W efekcie akcje Bytomia notowały ponad siedmioprocentowe wzrosty. W ujęciu jednosesyjnym, są one najsilniejszymi od początku 2018 roku.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną

Ponowny test istotnych poziomów

Jeszcze w sierpniu 2016 roku, notowania Bytomia testowały okolice 3 złotych za jedną akcję, co wywołało dynamiczną deprecjację do zeszłorocznych minimów, znajdujących się o złotówkę niżej. Od tego momentu BTM stopniowo buduje swoją pozycję, wzrastając na nowe poziomy, w marcu ponownie testując pułap 3,00 i nawet chwilowo go przebijając. Po dynamicznej (dwukrotnej) korekcie i przetestowaniu długoterminowej linii trendu cena ponownie znalazła się w tym samym punkcie.

Chcąc obserwować trwałe wybicie strefy niezbędne będzie jednak zanegowanie strefy oporu od góry i przetestowanie jej jako nowego wsparcia. W tym celu niezbędne mogą okazać się pozytywne dane napływające z Bytomia i Vistuli odnośnie dalszych prac nad połączeniem.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdyPobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here