Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Bytom SA specjalizuje się w dystrybucji kolekcji formalnej mody męskiej.

Te artykuły również Cię zainteresują
bytom

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zyskała podczas ostatniej sesji minionego tygodnia niemal 7% przy bardzo wysokich obrotach. Dzięki tak mocnej sesji cena znalazła się na najwyższym poziomie od 8 lat, pokonując opór jaki wyznaczało dotychczasowe maksimum kilkuletniego trendu wzrostowego czyli 3,43 zł. Oczywiście poziom ten może na jakiś czas zatrzymać cenę ale z perspektywy technicznej w zasadzie otwarta została droga do historycznego szczytu z 2007 roku. Jest to poziom 5,21 zł, a więc dotarcie aż tak wysoko z pewnością zajmie sporo czasu. Ostatnio o możliwych wzrostach informowałem 4 lutego.

Vistula Group S.A. jest spółką, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn.

vistula

Również Vistula odnotowała w piątek bardzo mocną sesję rosnąć o ponad 4% przy wyraźnie podwyższonych obrotach. Trwająca 3 miesiące korekta przyjmowała postać formacji klina zniżkującego. Pierwsza próba wybicia z niego górą z 24 lutego, mimo że nieudana, poprzez wysokie obroty wskazywała na szanse powodzenia przy kolejnej próbie. Ta nadeszła w miniony piątek przy równie wysokich obrotach. Popyt odnotowuje więc pełen sukces, a wybicie sprawia, że kurs powinien rosnąć przynajmniej na poziom dotychczasowego maksimum trendu. Wydaje się, że wierzą w to domy maklerskie, które dość licznie wydają rekomendacje kupna, a wszystkie z końca ubiegłego i początku obecnego roku zakładają cenę docelową powyżej wspomnianego maksimum. Bezpośrednio do wzrostów przyczyniły się opublikowane w piątek mocne wyniki przychodów ze sprzedaży w lutym.

invest

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here