Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Bytom SA specjalizuje się w dystrybucji kolekcji formalnej mody męskiej.

Spółka zyskała podczas ostatniej sesji ubiegłego tygodnia 4,5% przy całkiem wysokich obrotach. W ciągu całego tygodnia spółka podrożała o ponad 12%. Patrząc z nieco szerszej perspektywy, można odnieść wrażenie, że trend spadkowy zaczyna słabnąć. Ruch spadkowy trwający od marca ubiegłego roku, w bieżącym roku nie jest w stanie osiągnąć nowych niższych minimów. Można zaobserwować nawet odwrotny proces czyli coraz wyżej położone ostatnie dołki. Patrząc na dynamikę i obroty, wydaje się, że obecnie budowana jest podobna fala wzrostowa jak ta z początku roku. Łącznie współtworzyłyby one nieco nietypową formację podwójnego dna, która mogłaby doprowadzić do zakończenie spadków. W krótkim terminie, kurs powinien wybić poprzedni wierzchołek, a to będzie oznaczało dalsze wzrosty przynajmniej do 2,80 zł. Jeżeli popyt rzeczywiście przejmuje kontrolę, to wzrosty powinny zajść znacznie wyżej. Ostatnio o spółce pisaliśmy 16 stycznia.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Głównym przedmiotem działalności spółki jest obrót wierzytelnościami oraz świadczenie usług windykacyjnych, a także obrót prawami majątkowymi oraz doradztwo i pośrednictwo finansowe.

Spółka odnotowała w ubiegłym tygodniu komplet zieleni czyli wszystkie dni zakończyła na plusie. W piątek wzrosty osiągnęły poziom 3,6%. To wystarczyło aby w pięknym stylu wyjść na nowe, historyczne maksima. Warto dodać, że od trzech tygodni wzrostom towarzyszy wyraźnie podwyższony wolumen, co potwierdza siłę kupujących. Obecny ruch wzrostowy jest już porównywalny z kilkoma poprzednimi, dlatego wydaje się, że niebawem może nadejść korekta. W dłuższym terminie wydaje się, że nie zagrożeń dla dalszych wzrostów. Spółka otrzymuje fantastyczne rekomendacje. Najnowsza z nich celuje w poziom 13,30 zł, nadal dając ponad 40% potencjał do dalszych wzrostów. O szansach na zwyżkę informujemy od 19 grudnia.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAUD/CHF – mocna reakcja na wsparciu, opcja CALL
Następny artykułSystem tabelkowy GPW: SL na spółce Mercator
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here