Naga Markets

W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:



Bytom SA specjalizuje się w dystrybucji kolekcji formalnej mody męskiej. Prowadzi sprzedaż detaliczną w sieci własnych sklepów pod Marką Bytom na terenie Polski.

bytom

Kontynuujemy przegląd po spółkach odzieżowych, która mają ostatnio dobrą passę. Dzisiaj spółka Bytom. Po długofalowym trendzie wzrostowym nastał czas korekty, gdzie kluczowe wsparcie odgrywał poziom 1 zł. Ruch korekcyjny wpisuje się w formację klina. Aktualnie jesteśmy przy jej górnej krawędzi, której wybicie da sygnał do kupna. Jeżeli to nastąpi powinniśmy być świadkami ataku na dotychczasowe szczyty widoczne na wykresie, w dość krótkim terminie.



Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>



Zakłady Magnezytowe Ropczyce SA to producent wysokiej jakości zasadowych i glinokrzemianowych materiałów ogniotrwałych.

XTB

ropczyce

Kurs spółki zatrzymał się na jednym ze wsparć, jest to także linia łącząca ostatnie dołki, od której kilka razy cena “odbijała się”.  W ubiegłym tygodniu powstała świeca z długim dolnym cieniem w tym miejscu, która może być początkiem odreagowania, tym bardziej, że działo się to na lekko podwyższonych obrotach. Myślę, że wzrost może sięgnąć gdzieś 18 zł, pamiętać należy, że trend jest spadkowy a niedawno wybita została ok 5 letnia linia trendu wzrostowego (czerwona), stąd też potencjalne odbicie będzie prawdopodobnie korekcyjne.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.



Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>



ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here