Naga Marketsccf forex comparicBytom od dłuższego czasu (około roku) znajduje się wśród moich obserwowanych spółek. Kiedy spojrzymy na wykres, uwagę przykuwa silny, trwający trzy lata, trend wzrostowy ze stosunkowo łagodnymi korektami. Po wydarzeniach z ostatnich 12 miesięcy – kryzys w Chinach i ogólny risk off – spółka wykonała wyraźną korektę, swing po kolejny szczyt i powrót do poprzedniego dołka. Obecnie wsparcie 2,50-2,70 zatrzymało spadki i cena wybiła znów w górę w okolice 2,90-3,00 dając nadzieję na kontynuację wzrostów przynajmniej do 3,50 – potencjalnie drugie ramię RGR’a. Ewentualne pokonanie podwójnego szczytu i kolejna (5-ta) fala wzrostowa są wyraźną możliwością.

bytom_708

Te artykuły również Cię zainteresują
Fundamentalnie spółka wydaje się być mocna, agresywny rozwój chwialony przez analityków przynosi poprawę wyników finansowych, ale co moim zdaniem ważne, poprawa ta jest w miarę stabilna. Przy decyzji o zakupie akcji BTM warto spojrzeć na tę analizę BDM – która choć pozytywna, naświetla szereg ryzyk dla wzrostu tej spółki.

Zobacz także: ELEMENTAL kończy fazę akumulacji? Czekamy na wystrzał.

UWAGA! Dla upewnenia się w ewentualnej decyzji o kupnie zachęcam do przejrzenia wyników finansowych spółki, które nie były przedmiotem tej analizy.

Powyższa analiza ani żadna jej część nie jest rekomendacją ani zachętą do zawarcia transakcji i ma charakter wyłącznie informacyjny. W razie wątpliwości co do treści należy szukać niezależnej, fachowej porady.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here