Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Bytom SA specjalizuje się w dystrybucji kolekcji formalnej mody męskiej.

bytom

Spółka zyskała podczas czwartkowej sesji niemal 12% przy bardzo wysokich obrotach. Była to nieco opóźniona reakcja na świetne wyniki za grudzień ubiegłego roku, które spółka podało blisko końca sesji środowej. Wyniki pozytywnie zaskoczyły co przekłada się na wzrosty i szansę na najlepszy tydzień od ponad roku. Co do samej techniki, spółka porusza się od dłuższego czasu w kanale spadkowym. Obecnie naruszony jest poziom poprzedniego szczytu, a dynamika wskazuje na kontynuację wzrostów. Wydaje się, że przełomowym wydarzeniem może być wybicie górnej krawędzi kanału. Cena powinna wtedy rosnąć powyżej poziomu 3 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Emitent prowadzi działalność bankową w segmencie bankowości detalicznej, w zakresie udzielania kredytów i pożyczek, przyjmowania depozytów, na terytorium Polski.

getinnoble

Czwartkowa sesja przyniosła spółce ponad 8% wzrosty. Tym samym podtrzymana została wspaniała seria i wszystkie sesje od nowego roku zakończyliśmy na plusie. Wynik tygodnia to prawie 32% wzrosty i jest to jeden z lepszych okresów w całej historii notowań. Kurs przy podwyższonych obrotach wybił ponad poziom poprzedniego szczytu. Jest to pierwsza taka sytuacja w trendzie spadkowym, trwającym od maja 2014 roku. Niebawem okaże się czy uda się na dłużej odejść od trendu spadkowego czy jednak jest to tylko większa korekta.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPoranny przegląd rynkowy – Japonia świętuje, juan silnie traci
Następny artykułGuten Morgen DAX 09.01.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here