Naga MarketsBystra - Osada Młynarzy: tokeny w branży turystycznej. Rozmowa z Grzegorzem MłynarskimBystra – Osada Młynarzy to tokenizacyjny projekt budowy osiedla domków wypoczynkowych na Lubelszczyźnie, nieopodal Kazimierza Dolnego. Grzegorz Młynarski, pomysłodawca i twórca projektu opowiedział nam o szczegółach tej tokenizacji, a także o tym, jak jego przedsięwzięcie chce wykorzystać korzystne trendy w branży.

Te artykuły również Cię zainteresują
Grzegorz Młynarski opowiedział o tym, co skłoniło go do rozpoczęcia inwestycji, pozyskania wsparcia inwestorów poprzez tokenizację i o tym, jak wyglądać będzie działalność “Bystrej – Osady Młynarzy”:

– Ten projekt miał być przeprowadzony trochę później, ale z racji na sytuację pocovidowską wykorzystujemy okazję by zbudować miejsce, które będzie rozbudowana o działkę turystyczną, bowiem niedaleko Kazimierza przystępujemy do zakupu działki, na której stoi już obecny obiekt: cała gospoda o powierzchni 600 metrów kwadratowych. – stwierdził Grzegorz Młynarski.

Nie chcemy wchodzić stricte w gastronomię i w tym obiekcie będzie kolejny element destylarni, ale to nie jest przedmiotem tego projektu, tylko teren wokół obiektu. To prawie 2 hektary ziemi, które chcemy przeznaczyć na ustawienie domków modułowych, w których ludzie będą mogli spędzać swój wolny czas, w którym będą mogli zainwestować w tokeny, które są definicją czasu spędzonego w tym właśnie obiekcie. To taka trochę nowatorska myśl, która urodziła się w Mosaico. Staramy się ją wdrożyć w tym momencie, wydaje mi się, że to najlepszy czas na to. – dodał.

Zobacz również: Akcje Tesli w górę, firma Elona Muska wprowadziła nowy system autonomicznej jazdy

Spytaliśmy także o to, jak będą działać tokeny BOM emitowane przez Bystrą – Osadę Młynarzy we współpracy z Mosaico

Ten token będzie produkował token pochodny o nazwie TIME. Tak naprawdę chcemy stokenizować czas, na którym inwestor będzie mógł zarabiać razem z nami. Jest to swoista umowa przedsprzedaży tego najmu domków. Na początek uruchamiamy przedsprzedaż, która potrwa 2 tygodnie. Obniżyliśmy cenę tokena do 85 zł, tak aby z tej przedsprzedaży mogły skorzystać osoby najbardziej zainteresowane i gotowe do inwestycji. Tokenów mamy w puli 7200 i przy sprzedaży tego przy dobrych wiatrach osiągniemy 50% soft capu, który pozwoli na uruchomienie naszego projektu i przygotowanie go do odpalenia w przyszłym roku, bo to już jest trochę za późno, natomiast w przyszłym roku na sezon warto być już gotowym.

invest

Więcej o branż domków wypoczynkowych oraz przede wszystkim o projekcie “Bystra – Osada Młynarzy” w rozmowie na antenie Comparic24.tv. Link znajduje się wyżej, zapraszamy!

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin wykres | lotos giełda | funt brytyjski | forex brokerzy | comparic pl |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here