Naga MarketsStopklatka z Million Dollars Trader
Anton Kreil. Stopklatka z Million Dollars Traders

Jedna z najbardziej znanych osób związanych z tradingiem, były trader Goldman Sachs i Morgan Stanley a także gwiazda programu Million Dollar Traders emitowanym w sieci BBC pojawi się na najbliższym kongresie inwestycyjnym FxCuffs!


Kongres FxCuffs to największe wydarzenie poświęcone w całości tradingowi w naszej części Europy. Na drugiej edycji kongresu w marcu tego roku, w ciągu dwóch dni przez korytarze krakowskiego ICE przewinęło się ponad 2200 osób, w salach obiektu trwały natomiast wykłady kilkudziesięciu prelegentów związanych bezpośrednio z rynkami finansowymi.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się wykłady Egona von Greyerza, Michaela Maddenna oraz Scotta Carneya. Znanych nazwisk nie mogło zabraknąć również na kolejnej edycji FxCuffs, która będzie mieć miejsce w marcu 2017 roku.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dotychczasowymi prelegentami FxCuffs i rejestracji na przyszłoroczną edycję kongresu >>>

O przyjeździe Antona Kreila do Polski dowiedzieliśmy się dziś rano, kiedy Marcin Wenus oficjalnie potwierdził dotychczasowe pogłoski podczas piętnastej edycji TJS Fight. Zasiadający w Kapitule Fundacji FxCuffs, Marcin Wenus nie zdradził zbyt wielu szczegółów dotyczących wystąpienia Kreila w Krakowie. Wiadomym jest, że pierwszy dzień kongresu (tj. piątek, 24 marca), podczas którego Anton wygłosi swój wykład, będzie darmowy dla wszystkich chętnych. Planowane jest także zorganizowanie płatnych warsztatów – z wstępnych informacji wiadomo, że cena uczestnictwa w takim warsztacie może wynieść 99 PLN. Warto dodać, że bez wsparcia brokera XTB dla fundacji FxCuffs, przylot Antona Kreila do Polski nie byłby możliwy, lub płatność za wystąpienie musiałaby być znacznie wyższa.

Sprawdź też: 10 sposobów na finansowy sukces według ex-Goldmana Antona KreilaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here