Naga MarketsByły dyrektor Deutsche Bank zamierza zarobić na kryptowalutachNie da się zaprzeczyć, że kryptowaluty są aktywami obarczonymi wysokim ryzykiem. Ryzyko to sprawia jednak, że potencjalny zysk również może być nieporównywalny do jakiejkolwiek innej inwestycji. Fakt ten sprawia, że coraz więcej osób i instytucji zaczyna interesować się tym rynkiem.

  • Ceny kryptowalut mają wzrosnąć w najbliższych miesiącach
  • Masowy dodruk gotówki przyczyni się do aprecjacji BTC

Były dyrektor Deutsche Bank zamierza zarobić na kryptowalutach

Tomoo Onishi, jeden z byłych dyrektorów zarządzających Deutsche Bank zamierza uruchomić w maju br. własne biuro handlowe o nazwie FXcoin LTD sfokusowane na rynku kryptowalut.

Te artykuły również Cię zainteresują
W wywiadzie dla Bloomberga, Onishi zgodził się, że chociaż nie ma żadnych aktywów, które byłyby absolutnie bezpieczne i chroniły kapitał przed recesją i chaosem rynkowym związanym z globalną pandemią koronawirusa, to jednak twierdzi, że jest bykiem na rynku kryptowalut, które jego zdaniem mają wzrosnąć w najbliższych miesiącach.

Onishi przewiduje scenariusz, w którym pakiety stymulacyjne mające przeciwdziałać gospodarczym skutkom pandemii zalewają gospodarkę nadmiarem gotówki, z której część trafi na rynek kryptowalut, co przyczyni się do wzrostu wyceny Bitcoina i jemu podobnych. Wskazuje on także, iż za potencjalnym zainteresowaniem za strony inwestorów stać może również obecna wycena najstarszej z walut wirtualnych. Jeszcze przed miesiącem cena BTC oscylowała bowiem w okolicy 10 tys. USD, podczas gdy obecnie jest to “zaledwie” 7 600 USD.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGPM Vindexus: To będzie stracony rok dla windykacji terenowej
Następny artykułArt Games prezentuje S.W.A.N. Gra nawiązuje do katastrofy w Czarnobylu
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here