Naga Markets webinar


Steve Bannon, były doradca prezydenta Donalda Trumpa, przyznał, że jest właścicielem bitcoina i oświadczył, że pracuje nad własną kryptowalutą. To nie pierwsza jego wypowiedź na ten temat.


“Lubię bitcoina, jestem nawet właścicielem jednego”, powiedział Bannon podczas wywiadu na konferencji Delivering Alpha w Nowym Jorku.

Bitcoin jest przyszłością

Bannon przyznawał już wcześniej, że wierzy w sukces Bitcoina i kryptowalut. Oświadczył też, że chce posiadać własną walutę cyfrową.

W czasie konferencji w Zurichu zorganizowanej przez gazetę Die Weltwoche w 2016 r. przyznał wręcz, że waluty oparte na blockchainach dają wolność i są remedium na nie zawsze dobre działania banków centralnych. “One są przyszłością” – powiedział zaś o kryptowalutach w czasie ostatniego wywiadu.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Wierzący realista

Bannon, mimo swojej wiary w przyszły sukces walut cyfrowych, jest też twardo stąpającym po ziemi inwestorem. Ostrzega też przed ICO, które nie zawsze są trafionymi pomysłami na lokatę kapitału. Powiedział wręcz, że większość z tego typu zbiórek to katastrofy.

“Zbyt wielu inwestorów zostaje zdmuchniętych przez rzeczy, które nie są przemyślane” – podsumował swój stosunek do ICO.

Jednocześnie swoje stanowisko względem kryptowalut ogłosił niedawno sam prezydent Donald Trump.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here