Naga MarketsSteve Bannon, były doradca prezydenta Donalda Trumpa, przyznał, że jest właścicielem bitcoina i oświadczył, że pracuje nad własną kryptowalutą. To nie pierwsza jego wypowiedź na ten temat.


“Lubię bitcoina, jestem nawet właścicielem jednego”, powiedział Bannon podczas wywiadu na konferencji Delivering Alpha w Nowym Jorku.

Bitcoin jest przyszłością

Bannon przyznawał już wcześniej, że wierzy w sukces Bitcoina i kryptowalut. Oświadczył też, że chce posiadać własną walutę cyfrową.

W czasie konferencji w Zurichu zorganizowanej przez gazetę Die Weltwoche w 2016 r. przyznał wręcz, że waluty oparte na blockchainach dają wolność i są remedium na nie zawsze dobre działania banków centralnych. “One są przyszłością” – powiedział zaś o kryptowalutach w czasie ostatniego wywiadu.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Wierzący realista

Bannon, mimo swojej wiary w przyszły sukces walut cyfrowych, jest też twardo stąpającym po ziemi inwestorem. Ostrzega też przed ICO, które nie zawsze są trafionymi pomysłami na lokatę kapitału. Powiedział wręcz, że większość z tego typu zbiórek to katastrofy.

“Zbyt wielu inwestorów zostaje zdmuchniętych przez rzeczy, które nie są przemyślane” – podsumował swój stosunek do ICO.

Jednocześnie swoje stanowisko względem kryptowalut ogłosił niedawno sam prezydent Donald Trump.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here