Naga MarketsNa wykresie PL.20 można zauważyć, że cena ustaliła nowy szczyt oraz przetestowała okolice psychologicznego poziomu oporu 2400 pkt. Notowania od dłuższego czasu poruszają się w trendzie wzrostowym. Świadczy o tym sekwencja coraz wyższych szczytów i dołków. Dodatkowym potwierdzeniem są średnie EMA (75-, 100- okresowe), które skierowane są ku górze. Aktualnie widać niezdecydowanie i cena przez dłuższy okres czasu znajduje się przy okrągłym poziomie wsparcia 2300 pkt. Spadek ceny poniżej wcześniej wspomniany obszar charakteryzował się wzmożoną reakcją popytu. Warto zwrócić uwagę na to, że wczorajsza sesja uformowała formację Inside Bar i dziś można zaobserwować wybicie góra z układu. Warto przyjrzeć się wykresowi o niższym interwale czasowym.

Uzyskaj dostęp do około 200 instrumentów finansowych dzięki Noble Markets >>

Na wykresie H1 można zaobserwować konsolidację. Test okolić wsparcia, przy poziomie 2275 pkt doprowadził do wzmożonej aktywności popytu. Notowania zmierzają w kierunku oporu, przy okrągłym poziomie 2350 pkt. Przełamanie otworzy drogę do dalszych wzrostów.

Więcej analiz i komentarzy rynkowych można znaleźć na stronie Noble Markets. Zapoznaj się z ofertą brokera wchodząc w świat inwestycji FX/CFD.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here