Naga Markets

Kurs BTC/PLN po jednodniowym odbiciu wzrostowym, potencjalnie kończącym spadki na poziomie 79 350 PLN, pozostaje pod presją strony podażowej i nie jest w stanie naruszyć poziomu 96 000 PLN. Zaangażowanie strony popytowej, czyli byków jest zbyt anemiczne, aby dynamicznymi i agresywnymi wzrostami zaskoczyć niedźwiedzi. Komentuje Sebastian Seliga, analityk platformy kryptowalutowej Zonda.

  • Kurs BTC/USD umacnia się powyżej bariery 20 000 USD. Na rynku dominuje niepokój 
  • Bitcoin nie jest w stanie naruszyć poziomu 96 000 PLN, dalsze spadki wciąż leżą na stole
  • Na rynku kryptowalut wciąż panuje ekstremalny strach. Czy dno zostało już osiągnięte?
  • Analityk giełdy kryptowalutowej Zonda, Sebastian Seliga, zaprasza na analizę techniczną rynku cyfrowych aktywów

Zdaje się, że weekendowe załamanie kursu najpopularniejszych kryptowalut nie odwróciło obrazu rynku, a Bitcoin i Ether wciąż tkwią uwięzione wokół ważnych poziomów wsparcia.  Co zmieniło się na rynku na przestrzeni ostatnich dni?W ubiegłym tygodniu Bitcoin stracił ponad 30% wartości i spadł poniżej poziomu 20 000 USD. Spadki zostały zatrzymane dopiero na poziomie 78,6% zniesienia post-pandemicznego ruchu wzrostowego w strefie 18 000 USD. Czy to, co widzieliśmy możemy nazwać dołkiem, czy też czeka nas kolejna fala wyprzedaży?

Bitcoin to niezależny system płatności pozbawiony centralizacji władzy, powstał po kryzysie w Stanach Zjednoczonych w 2008 roku. Wtedy właśnie Satoshi Nakamoto połączył wszystkie próby stworzenia jednolitego systemu w jedną całość

Nie ma Cię na Zonda? Załóż darmowe konto i zacznij inwestować jeszcze dzisiaj! Link do rejestracji: https://zondaglobal.com/pl/Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

AVA Trade

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułMill Games S.A. ogłosiła datę premiery gry Robo Revenge Squad!
Następny artykułFIGENE Capital przygotowuje się do przejścia na główny parkiet GPW!
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here