Naga MarketsBuy - hold - sell slider“Buy or sell” to program prowadzony przez dwóch analityków Comapric.pl oraz Comapric24.TV – Krzysztofa Kamińskiego oraz Maksymiliana Bączkowskiego. Co poniedziałek o godzinie 15:10 przedstawiają oni swoje podejście pozycyjne do rynku oraz przygotowują kilka najlepszych okazji rynkowych na nadchodzące sesje handlowe. Tym razem prowadzącym był tylko Maksymilian Bączkowski, który skupił się na analizie kursu złota, srebra – pary USDJPY oraz kawy i cukru. Część z walorów postawiona była pod znakiem wzrostów, część z nich natomiast spadków – dla pełnego zdywersyfikowania podawanych typów na ten tydzień. Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Kurs euro i akcje Kruka w z potencjałem wzrostowym? Prognozy analityków Comparic24.tv

W kolejnym programie “Buy or Sell” prowadzonym tym razem przez Maksymiliana Bączkowskiego – przedstawione zostało zrównoważone podejście pomiędzy kluczowym “buy” i “sell”. Połowa przedstawionych walorów typowana została za wzrostami – jak metale szlachetne – złoto oraz srebro mające spory potencjał na powrót pod ceny z października, oraz druga połowa za możliwymi spadkami – jak para walutowa USDJPY czy cukier generujący na wyższym interwale czasowym sygnał spadkowy.

Analityk skupił się również nad ulubionym rynkiem graczy średnioterminowych – kawie. Według niego, surowiec tworzy sygnały wzrostowe z szansą ataku nawet strefy 100 dolarów, jeśli strona popytowa utrzyma odpowiedni schemat. W poniedziałkowej odsłonie zwrócona została również uwaga na różnicę pomiędzy srebrem a złotem – w kontekście dalszych podejść, czyli na który walor lepiej być przygotowanym.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here