Naga MarketsBuy - hold - sell slider“Buy or sell” to program prowadzony przez dwóch analityków Comapric.pl oraz Comapric24.TV – Adama Raka oraz Maksymiliana Bączkowskiego. Co poniedziałek o godzinie 15:10 przedstawiają oni swoje podejście średnioterminowe do rynku oraz przygotowują kilka najlepszych okazji rynkowych na nadchodzące sesje handlowe. Tym razem w typach analityków znalazł się amerykański indeks Nasdaq, S&P500, spółka Dino Polska, ropa naftowa WTI oraz para walutowa EURCHF. 


Kurs euro i akcje Kruka w z potencjałem wzrostowym? Prognozy analityków Comparic24.tv

Podczas kolejnej odsłony programu realizowanego przez Adama Raka oraz Maksymiliana Bączkowskiego zawsze w poniedziałki – pod lupę wzięte zostały indeksy, surowce waluty oraz spółki. W tym rozdaniu spółką tygodnia stała się Dino Polska, która według Adama Raka powinna nadal rosnąć – po ówczesnej korekcie. Z surowców oraz metali szlachetnych trader i analityk Maksymilian Bączkowski przyjrzał się srebrze, które powinno odczuć presję sprzedażową oraz ropę, która nadal powinna być z sentymentem wzrostowym.

Indeksy – Nasdaq oraz S&P500 według prowadzących nadal mają przed sobą spore szanse na wzrosty – dlatego też według nich – warto przyglądać się obecnym ruchom walorów. Podczas wczorajszej edycji programu również przejrzana została para EURCHF, która ma spore szanse na dalsze odrabianie spadków – wzrosty o kolejne 100 – 200 pipsów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z poniższym materiałem.

Buy or sell? Maks Bączkowski i Adam Rak w przeglądzie najciekawszych sytuacji rynkowych | 09.09

Zapraszamy na przegląd najciekawszych sytuacji rynkowych 🔎❗️ W trakcie programu Maksymilian Bączkowski i Adam Rak podzielą się kilkoma, ich zdaniem najciekawszymi, pomysłami tradingowymi na nadchodzący tydzień 📅.W dzisiejszej odsłonie programu "Buy or Sell" redaktorzy Comparic24.TV analizują indeksy📊, waluty 💰, spółki i surowce ⛽️. Tym razem część buy 🆚 sell pokrywa się po równo, a więc jest co analizować🧐. Zapraszamy do obejrzenia dzisiejszego programu❗️

Publiée par Comparic24.TV sur Lundi 9 septembre 2019

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here