Naga MarketsBuy - hold - sell slider“Buy or sell” to program prowadzony przez dwóch analityków Comapric.pl oraz Comapric24.TV – Adama Raka oraz Maksymiliana Bączkowskiego. Co poniedziałek o godzinie 15:10 przedstawiają oni swoje podejście średnioterminowe do rynku oraz przygotowują kilka najlepszych okazji rynkowych na nadchodzące sesje handlowe. W obecnej odsłonie programu analitycy skupili się na indeksie WIG20 oraz DAX, surowcu ropy WTI wraz ze złotem oraz omówili kontekst spółki LPP oraz par walutowych takich jak GBPUSD oraz USDJPY.


Kurs dolara nadal może się umacniać? Co z indeksami? Prognozy analityków Comparic24.tv

Podczas kolejnego odcinka naszych traderów oraz analityków rynkowych – Adama Raka oraz Maksymiliana Bączkowskiego, oglądający mogli dowiedzieć się jaka jest ich zdaniem aktualna sytuacja na niemieckim indeksie DAX oraz indeksie WIG20, w którego tak bardzo wierzy jeden z prezenterów. Trudna sytuacja na rynku ropy naftowej odbiła się również na innych walorach – w tym m.in na rynku złota oraz gazu, które omawiane były również podczas wczorajszego odcinka.

Te artykuły również Cię zainteresują
Przy okazji również został poruszony kontekst dolara amerykańskiego – który w ostatnich sesjach przechodził dość mocne odrabianie strat. Omawianie dolara odbyło się w kontekście dwóch par – GBPUSD czyli funta szterlinga wobec dolara oraz USDJPY, dolara wobec japońskiego jena. Która z par będzie miała większe szansy na wzrosty po spotkaniu środowym FED’u? Przekonajmy się.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here