Naga MarketsBuy - hold - sell slider“Buy or sell” to program prowadzony przez dwóch analityków Comapric.pl oraz Comapric24.TV – Adama Raka oraz Maksymiliana Bączkowskiego. Co poniedziałek o godzinie 15:10 przedstawiają oni swoje podejście średnioterminowe do rynku oraz przygotowują kilka najlepszych okazji rynkowych na nadchodzące sesje handlowe. Tym razem w typach analityków znalazła się ropa naftowa (WTI), para EUR/USD, amerykański indeks Nasdaq, dolar amerykański (DXY, spółka Siemens oraz KGHM. Zapraszamy do przeglądu!


Podczas kolejnego przeglądu rynkowego Adam Rak oraz Maksymilian Bączkowski przedstawili swoje podejście oraz najlepsze typy na nadchodzące dni – w postaci spółek Siemens oraz KGHM, indeksów – Nasdaq, par walutowych – EUR/USD oraz indeks dolara amerykańskiego (DXY) oraz surowców – Ropy WTI oraz złota. Podsumowana została również ich poprzednia działalność – czyli projekcje z ubiegłego tygodnia handlowego.

Zobacz również: Tygodniowy przegląd setupów od Niala Fullera, 15 – 19 lipca 2019

Podczas poprzedniego przeglądu z ramienia Maksymiliana Bączkowskiego zrealizowana została w dużej części projekcja na ropę WTI, ale także część planowanego scenariusza na niemiecki indeks DAX oraz spółki BASF – która w pierwszej kolejności miała wykonać korektę. W tym momencie niemiecka spółka jest w momencie na dobieranie pozycji zgodnie z przedstawianym spojrzeniem.

Może Cię zainteresować: Poranek z rynkami – Pary z euro, DAX oraz metale szlachetne 16.07.2019 [WIDEO]

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here