Naga MarketsBumech jest przedsiębiorstwem działającym w branży maszynowej i świadczącym usługi dla górnictwa. Trzy podstawowe obszary działalności spółki to: drążenie wyrobisk podziemnych, produkcja urządzeń i maszyn górniczych oraz serwis i remont maszyn.


Ponadto udostępnia własne maszyny, które zasila, steruje, a także realizuje proces ich uruchamiania oraz rozruchu. Spółka pod koniec 2016 roku uruchomiła kopalnie wydobywającą boksyt w Czarnogórze.

Analiza techniczna – interwał tygodniowy

Notowania spółki znajdują się obecnie w średnioterminowym trendzie wzrostowym. W grudniu ubiegłego roku spółka przetestowała ważne wsparcie zlokalizowane na poziomie 0.58 – 0.64 PLN i się od niego odbiła. W ubiegłym tygodniu, po wcześniejszych kilku tygodniach konsolidacji, kurs spółki dynamicznie wybił opór znajdujący się na poziomie 0.80 – 0.85 PLN przy zwiększonych obrotach, co może świadczyć o sile kupujących. Celem tych wzrostów powinny być szczyty z roku 2016, czyli poziom 1.35 – 1.40 PLN. Najbliższe wsparcie wypada natomiast na poziomie 0.80 – 0.85 PLN (wcześniej wybity opór).tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here