Naga MarketsBumech przejął PG Silesia i Mining Services and Engineering za 20,03 mln złBumech, w związku ze spełnieniem wszystkich przesłanek, zawarł z Energetický a Průmyslový Holding (EPH) i Braindour Development Limited (BDL) przyrzeczoną umowę zakupu 99,975% udziałów w kapitale zakładowym Przedsiębiorstwa Górniczego “Silesia” oraz 100% udziałów w kapitale zakładowym spółki Mining Services and Engineering, podał Bumech. Łączna wartość transakcji to 20,03 mln zł.

Bumech rozszerza swoją działalność

“Przedmiotem umowy jest zakup przez emitenta łącznie 99,975% udziałów w kapitale zakładowym w spółce Przedsiębiorstwo Górnicze ‘Silesia’ Sp. z o.o. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach […], tj. zakupu: a) 38,946% udziałów w kapitale zakładowym PGS od EPH oraz 61,029% udziałów w kapitale zakładowym PGS od BDL; a także b) 100% udziałów w kapitale zakładowym w spółce Mining Services and Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Przedwstępna umowa zakupu PGS i MSE zawarta została 17 grudnia 2020 r.

Bumech jest przedsiębiorstwem z branży maszynowej świadczącym usługi dla górnictwa. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2009 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here