Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Bumech SA prowadzi wielostronną działalność w branży maszynowej, zwłaszcza w zakresie serwisu, utrzymania ruchu oraz remontach maszyn i urządzeń górniczych.

Te artykuły również Cię zainteresują
bumech

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zaliczyła wczoraj kolejną mocną sesję, tym razem rosnąć o niemal 8% przy dość wysokich obrotach. Dzięki wzrostom wybity został wierzchołek utworzony po wcześniejszym wybiciu linii korekty. Potwierdza to obrany wcześniej kierunek i może zwiastować dalsze wzrosty z celem przy poprzednim szczycie. O szansach na zakończenie korekty pisałem 13 lipca.

Orange jest największym polskim operatorem telekomunikacyjnym.

orange

6,5% wzrostu, choć przy dość standardowej wielkości wolumenie to osiągnięcie kupujących na spółce Orange. Była to najmocniejsza sesja od ponad roku, co oczywiście może zachęcać do rozwinięcia zainicjowanego wczoraj ruchu. Pod względem technicznym doszło do wybicia lokalnego oporu przy 5,30 zł. Wydaje się, że najbliższym celem jest rejon 5,80 zł czyli także górna krawędź kanału spadkowego. Jeżeli udałoby się go opuścić górą, wówczas kolejny opór będziemy mieć przy 6,67 zł czyli szczycie z marca. Trend nadal jest spadkowy i należy zachować pewien dystans do potencjalnych, większych wzrostów choć warto pamiętać, że obecnie cena znajduje się blisko historycznych minimów co może zachęcać do kupna. Ostatnio o spółce pisałem 14 lipca.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje jsw forum | forum giełda | bitcoin kurs 2019 | biomedlub notowania | kryptowaluty | wykres eur usd |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułSrebro – nadal w konsolidacji – 27 lipca 2016
Następny artykułGuten Morgen DAX 27.07.2016
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

1 KOMENTARZ

  1. Esotiq & Henderson SA (EAH)

    Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here