Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Bumech SA prowadzi wielostronną działalność w branży maszynowej, zwłaszcza w zakresie serwisu, utrzymania ruchu oraz remontach maszyn i urządzeń górniczych.

Te artykuły również Cię zainteresują
bumech

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zyskała podczas wtorkowej sesji niemal 23% i to na niezwykle wysokich obrotach. Pod względem technicznym można stwierdzić, że właśnie trwa najlepszy okres od maja 2011 roku kiedy rozpoczął się trend spadkowy. Wczoraj doszło nie tylko do wybicie rocznej linii trendu ale także do wybicia kluczowego oporu jaki wyznaczał m.in. poprzedni szczyt. Pierwszy raz od bardzo dawna pojawiła się więc struktura pro-wzrostowy ułożonych ekstremów cenowych na wykresie dziennym. Taka sytuacja nie miała miejsca od wielu lat, a wysokie obroty tylko dodają ważności wczorajszemu wyczynowi kupujących. Nie wiadomo czy tak mocny wzrost był wywołany jakąś informacją. Być może jest to już gra pod wyniki za IV kwartał, które poznamy w przyszły poniedziałek. Teraz okolice 0,80 zł powinny już służyć jako wsparcie, a kolejnym celem może być 1 zł. O spółce pisałem ostatnio 22 lutego.

Podstawowym przedmiotem działalności Grupy Kapitałowej jest: skup złomu, przetwarzanie złomu stalowego na półprodukty i gotowe wyroby hutnicze, handel wyrobami hutniczymi.

cognor

Spółka zyskała wczoraj ponad 4%, a od początku tygodnia już ponad 18%. Trwa więc dynamiczne odbicie podparte obrotami, po okresie długich spadków. Podczas wczorajszej sesji doszło do wybicia dotychczasowego maksimum zwyżki przy 0,98 zł. Zarówno dynamika jaki obroty wskazują, że cena powinna rosnąć dalej, przynajmniej do okolic kluczowego oporu 1,20 zł. Nie ma bowiem w zasadzie żadnych przeszkód aby ten cel osiągnąć. Licząc od obecnej ceny to niespełna 20% potencjalnego zysku.

invest

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here