Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Bumech SA prowadzi wielostronną działalność w branży maszynowej, zwłaszcza w zakresie serwisu, utrzymania ruchu oraz remontach maszyn i urządzeń górniczych.

Spółka okazała się liderem wzrostów na warszawskim parkiecie podczas środowej sesji. Wynik 17,6% musi robić wrażenie. Wzrosty to efekt informacji o dokupieniu akcji przez China Coal Energy. Spółka ma już niemal 10% akcji. Jednocześnie padła deklaracja o możliwym dalszym wzrost zaangażowania kapitałowego. Informacja o tym, że większy podmiot będzie skupował akcje w przyszłości, powinna spodobać się inwestorom. Patrząc na wykres, widać wybicie z kanału spadkowego górą przy wysokich obrotach. Cena lekko konsoliduje ale wydaje się, że prawdopodobne są dalsze wzrosty.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Podstawowym przedmiotem działalności Atende SA jest szeroko rozumiana integracja systemów teleinformatycznych oraz integracja infrastruktury technicznej, w tym infrastruktury centrów danych.

Spółka zdrożała podczas wczorajszej sesji o 5,8% przy całkiem niezłych obrotach. W trakcie sesji pojawiły się informacja o planowanej wypłacie dywidendy, a także o planowanej poprawie wyników w bieżącym roku. Spółka porusza się w trendzie wzrostowym, który znacząco przyspieszył w drugiej połowie ubiegłego roku. Wczorajszy wzrost ceny wyznaczył nowe, historyczne maksimum notowań. Wydaje się, że jest to zwiastun kontynuacji trendu.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGBP/USD – w trendzie wzrostowym, opcja CALL
Następny artykułRBNZ pozostawia stopy bez zmian. NZD w dół?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here