Naga MarketsBumech SA prowadzi wielostronną działalność w branży maszynowej, zwłaszcza w zakresie serwisu, utrzymania ruchu oraz remontach maszyn i urządzeń górniczych.

bumech-w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres tygodniowy wygląda negatywnie, z tej perspektywy wydaje się, że silne wzrosty z początku roku mogły być jedynie większą korektą w długoterminowym trendzie spadkowym. Ostatnio cena spadła poniżej poziomu ostatniego dołka co może potwierdzać przewagę po stronie podaży.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

bumech-d1

Na wykresie dziennym widać, że na początku października z dużym impetem i przy wyższych obrotach zostało przełamane wsparcie okolic 0,87 zł. Wydaje się, że od tego czasu trwa płaska korekta. Prawdopodobny dalszy kierunek to raczej spadki w stronę dolnej krawędzi kanału spadkowego.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułOpcja na dziś – PUT na USDJPY
Następny artykułGuten Morgen DAX 26.10.2016
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here