TMS


Bumech SA prowadzi wielostronną działalność w branży maszynowej, zwłaszcza w zakresie serwisu, utrzymania ruchu oraz remontach maszyn i urządzeń górniczych.

bumech-w1

Wykres tygodniowy pokazuje, że wzrosty z pierwszych miesięcy bieżącego roku osiągnęły wielkość dotychczas największego ruchu wzrostowego w historii notowań. Od maja trwają spadki i wydaje się, że nie powinno się szukać okazji do kupna wcześniej niż na poziomie ostatniego dołka.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

bumech-d1

Na wykresie w skali dziennej widać przełamywanie kolejnych wsparć i kontynuację spadków. Wydaje się, że obecnie możliwe są jedynie korekty wzrostowe, a w dłuższym okresie czasu cena zmierza na poziom ostatniego dołka czyli do wsparcia 0,55 zł. Nie sądzę aby w okresie świąteczno-noworocznym doszło do znaczącego impulsu i kurs raczej powinien powoli osuwać się na coraz niższe poziomy.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąInvest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here