Naga MarketsBumech SA prowadzi wielostronną działalność w branży maszynowej, zwłaszcza w zakresie serwisu, utrzymania ruchu oraz remontach maszyn i urządzeń górniczych.

bumech-w1

Wykres tygodniowy pokazuje, że wzrosty z pierwszych miesięcy bieżącego roku osiągnęły wielkość dotychczas największego ruchu wzrostowego w historii notowań. Od maja trwają spadki i wydaje się, że nie powinno się szukać okazji do kupna wcześniej niż na poziomie ostatniego dołka.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

bumech-d1

Na wykresie w skali dziennej widać przełamywanie kolejnych wsparć i kontynuację spadków. Wydaje się, że obecnie możliwe są jedynie korekty wzrostowe, a w dłuższym okresie czasu cena zmierza na poziom ostatniego dołka czyli do wsparcia 0,55 zł. Nie sądzę aby w okresie świąteczno-noworocznym doszło do znaczącego impulsu i kurs raczej powinien powoli osuwać się na coraz niższe poziomy.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPoranny przegląd rynkowy – co do powiedzenia mają banki centralne?
Następny artykułOd inwestora do scalpera – EURTRY
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here