Naga MarketsbumechPrezes oraz wiceprezes zarządu Bumechu, tj. Marcin Sutkowski i Dariusz Dźwigoł złożyli rezygnację z pełnionych funkcji ze skutkiem na 30 czerwca 2020 r., podał Bumech. Jednocześnie rada nadzorcza spółki powołała na prezesa zarządu Andrzeja Buczaka.

Bumech: Marcin Sutkowski i Dariusz Dźwigoł złożyli rezygnację z pełnionych funkcji ze skutkiem na 30 czerwca 2020 r.

“Pan Andrzej Buczak posiada wykształcenie wyższe techniczne – jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, Wydziału mechaniki precyzyjnej, a także Podyplomowego Studium Organizacji i Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Pan Andrzej Buczak ma również ukończony kurs dla członków Rad Nadzorczych Spółek Skarbu Państwa. Przebieg jego kariery zawodowej przedstawia się następująco:

2019 – nadal Condair Polska Sp. z o.o. – prezes zarządu.
2012 – nadal Ampar – Silesia Sp. z o.o. – prokurent,
2002 – 2006 Ciech S.A. – wiceprzewodniczący rady nadzorczej – wprowadzenie spółki na GPW,
2002 – 2006 Nafta Polska S.A. – doradca prezesa zarządu” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Zarówno Marcin Sutkowski, jak i Dariusz Dźwigoł deklarują chęć współpracy z Bumechem w obszarach operacyjnych wyznaczonych przez nowy zarząd, podano także. Pierwszy z nich jako powód swojej rezygnacji wskazał względy zdrowotne i osobiste.

Bumech jest przedsiębiorstwem z branży maszynowej świadczącym usługi dla górnictwa. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2009 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here