Naga MarketsWarren BuffettBerkshire Hathaway Warrena Buffetta zainwestował pół miliarda dolarów (USD) w brazylijski bank cyfrowy Nubank, jak donosi CNBC. Ciekawostką jest to, że Nubank nabył firmę brokerską Easynvest i razem obie firmy finansowe planują oferować swoim klientom inwestycje w ETF na bitcoina. Kurs BTC/USD odbija w środę po wtorkowej przecenie i kosztuje około 34 500 USD.

Bitcoin (BTC): Buffett pośrednio wchodzi na rynek kryptowalut

Nubank i Easynvest prowadzą negocjacje od jesieni 2020 roku, a przejęcie ma nastąpić jeszcze w tym roku. Tymczasem dyrektor generalny Tron Justin Sun twierdzi, że Warren Buffett nadal posiada swoje BTC i TRX.

Te artykuły również Cię zainteresują
Influencer kryptowalut i dyrektor generalny TRON, Justin Sun, zjadł lunch z Buffetem w styczniu 2020 r., kiedy zaprosił kilku innych liderów czołowych firm kryptograficznych, takich jak Charlie Lee i Yoni Assia.

Ten charytatywny lunch był bardzo rozreklamowany i kosztował Justina Suna ponad 4 miliony dolarów. Po lunchu Sun napisał na Twitterze, że podarował Buffetowi smartfon, którego portfel zawierał trochę BTC i TRX.

Warren Buffett jest znanym i wieloletnim hejterem bitcoina. W jednym ze swoich wywiadów kilka lat temu określił BTC jako „trutkę na szczury do kwadratu”.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Bitcoin (BTC) rośnie 6% w środę popołudniu

Notowania BTC/USD silnie odbijają w połowie tygodnia po tym jak we wtorek kurs spadł w okolice 31 000 USD. Cena w dalszym ciągu konsoliduje w szerokim zakresie 30 000 – 42 000 USD i dopiero trwałe wybicie w którąś ze stron zaowocuje utworzeniem silniejszego impulsu. Trwały wzrost powyżej oporu 42 000 USD wyhamowałby ostatnią presję podaży przywracając główny trend wzrostowy.

invest
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cfd broker | analiza dax | bank handlowy notowania | brokerzy forex | dax spekulant | akcje jsw prognozy 2020 | kurs budimex |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here