Naga MarketsW piątek 30 czerwca br. o godzinie 08:30 rozpocznie się tranmisja na żywo z 35. już odsłony pojedynków społeczności Trading Jam Session, znanych szerzej jako TJS Fight. Tym razem na przeciwko siebie w traderskim pojedynku staną dwaj traderzy indywidualni: Bogusz Kasowski, trader indywidualny, uczestnik konkursu XTB Masterclass oraz John Smith, trader indywidualny z UK.


Obejrzyj transmisję na żywo

Te artykuły również Cię zainteresują
Inwestor, który do godziny 22:00 osiągnie wyższą stopę zwrotu wygrywa. Transmisja z warszawskiej siedziby TJS zaplanowana jest natomiast do godziny 12:00. Przed meczem trader zobowiązany jest pokazać rachunek, tak by można było spisać jego numer. Przed wręczeniem nagrody (pieniężnej w wysokości 1000 PLN) komisja również może poprosić o wgląd do rachunku by sprawdzić wynik z przesłanym statementem.

Jeśli chcesz zgłosić się do pojedynku zapraszamy do grupy dla zawodników na Facebooku.
Pytania i zgłoszenia do walk można wysyłać również na fight@tradingjam.pl


O godzinie 13:00 rozpocznie się #79 Trading Jam Session, podczas którego Leszek Badurowicz – specjalista w dziedzinie psychologii pokera, autor książki „Mental Edge”, szerzej znany jako Lechrumski – opowie o sposobie budowania podejścia zadaniowego.

Jednym z największych problemów mentalnych w tradingu jest nadmierne myślenie o wyniku i pieniądzach podczas gry. W trakcie wykładu poznasz szczegółowo przyczyny oraz konsekwencje myślenia o rezultatach. Następnie dowiesz się jak w praktyce ograniczyć skupianie się na wynikach i zapoznasz się z alternatywnym podejściem stosowanym w psychologii sportu – podejściem zadaniowym.

Obejrzyj transmisję na żywo

O godzinie 15:00 swoją prelekcję poprowadzi również główny ekonomista XTB, dr Przemysła Kwiecień, który opowie o rynku kryptowalut.

Obejrzyj transmisję na żywoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUSDPLN ponownie testuje wsparcie 3.7030
Następny artykułOpcje dla początkujących. Sygnał kupna na USD/CAD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here