Naga MarketsBudowa strategii w praktyce cz. 1 - Tworzymy system - webinar z Arkiem JóźwiakiemJuż w najbliższy czwartek odbędzie się kolejne spotkanie online, w trakcie którego nauczysz się budować swoją strategię handlową, a konkretnie – tworzyć system. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z rynkami finansowymi – nie może Cię zabraknąć. Doświadczeni traderzy także skorzystają poprzez sprawdzenie, czy ich strategia posiada wszelkie niezbędne elementy, by była skuteczna.

  • Arek Jóźwiak wraz z brokerem FP Markets zaprasza na bezpłatny webinar, który odbędzie się w czwartek, 25 lutego 2021 roku
  • Podczas tego webinaru dowiesz się, jak stworzyć system dla swojej strategii handlowej  

Tworzenie systemu

System jest podstawowym elementem strategii handlowej. Dlatego też jego tworzeniem należy zająć się w pierwszej kolejności.

Na tym praktycznym webinarze, stworzymy dwa przykładowe systemy transakcyjne wykorzystujące analizę techniczną na rynku Forex. Zobaczysz, jak wygląda proces tworzenia systemu. Być może jeden z nich zaadoptujesz do swojego tradingu.

Zapisz mnie!

Spotkanie odbędzie się w czwartek (25 lutego 2021 r.) o godz. 20:00.

fpmarkets

Sylwetka prowadzącego

Arkadiusz Jóźwiak – Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy.

Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019 oraz statuetką Nexusa w kat. Analityk Roku 2019. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs oraz twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here