Naga MarketsBudowa strategii inwestycyjnej krok po kroku - webinar z Arkiem JóźwiakiemJuż w najbliższy czwartek odbędzie się kolejne spotkanie online, w trakcie którego nauczysz się budować swoją strategię handlową. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z rynkami finansowymi – nie może Cię zabraknąć. Doświadczeni traderzy także skorzystają poprzez sprawdzenie, czy ich strategia posiada wszelkie niezbędne elementy, by była skuteczna.

  • Arek Jóźwiak wraz z brokerem FP Markets zaprasza na bezpłatny webinar, który odbędzie się w czwartek, 18 lutego 2021 roku
  • Podczas tego webinaru dowiesz się, jak krok po kroku zbudować własną strategię inwestycyjną 

Jak zbudować strategię inwestycyjną?

Kompleksowa strategia inwestycyjna powinna być swego rodzaju drogowskazem wskazującym kiedy otworzyć pozycję, jak nią zarządzać i w którym momencie zamknąć z zyskiem bądź stratą. By móc stworzyć skuteczny system należy odpowiedzieć sobie na szereg pytań oraz zastanowić się, nad warunkami rynkowymi, w których zamierzamy handlować.

Dzięki dobrej strategii nie tylko będziesz na rynku zarabiał pieniądze, lecz będzie to dla Ciebie równie proste, jak przysłowiowe „oglądanie schnącej farby”. Podczas tego spotkania organizowanego wraz z brokerem FP Markets poznasz osiem elementów, na które należy zwrócić uwagę podczas tworzenia własnej, spersonalizowanej strategii inwestycyjnej.

Zapisz mnie!

Spotkanie odbędzie się w czwartek (18 lutego 2021 r.) o godz. 20:00.

fpmarkets

Sylwetka prowadzącego

Arkadiusz Jóźwiak – Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy.

Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019 oraz statuetką Nexusa w kat. Analityk Roku 2019. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs oraz twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here