Naga Marketsnapis webinar nad głową mężczyznyBudowa systemu inwestycyjnego mogłaby się wydawać sprawą niekonieczne trudną. I faktycznie, znając podstawowe, uniwersalne zasady – jakimi rządzą się rynki, trudno pominąć podstawowe kwestie w trakcie budowania lub rozbudowywania systemu. 

Jednak co w momencie, kiedy pominięta zostanie kwestia charakteru samego systemu? Czy jest to istotne? Czym różni się w gruncie rzeczy handel obiektywny a czym jest handel subiektywny? Która opcja jest dla Ciebie? Dowiedz się podczas dzisiejszego spotkania!


Tym razem – budowa systemu intraday oraz budowa systemu swing. Czy to ma jakieś znacznie? Czy różni się znacząco system budowy krótkoterminowego handlu od średniego terminu? Otóż – bardzo. Warto zatem zwrócić uwagę na podstawowe elementy różniące te systemy oraz przekazać budowę przykładowych systemów.

W trakcie tego spotkania poznasz

  • Poznasz zasady budowania systemu transakcyjnego
  • Dowiesz się, na co ukierunkować się tworząc system intraday
  • Otrzymasz wskazówki do handlu typu swing

Spotkanie dedykowane jest dla każdego inwestora interesującego się budową nowego systemu jak i rozbudowywaniem obecnego – bez względu na stopień zaawansowania oraz dotychczasowego doświadczenia na rynkach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here