Naga MarketsGeodeta mierzący odległościNa łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się firmie Budimex oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Poznaj 10 spółek, które zdaniem współzałożyciela Squaber.com są dobre do kupna w lutym 2020 roku. Poza okazjami, kilka firm, które wygenerowało ostrzeżenia o spadkach! Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Budimex: Inwestorzy oczekują poprawy rentowności

Budimex wygenerował sygnał do spadków. Z naszego portfela „Szczyty i dna” wypadł 3 lutego, gdy rynek zamknął się poniżej ostatniego potwierdzonego dołka na poziomie 181,80 zł. Obecnie mamy potencjalny układ sugerujący spadki. Inwestorzy będą czekali na wyniki spółki i poprawę rentowności, która ma się pojawić. Spółka wygrywała dużo przetargów i pod to były kupowane akcje – oznajmił prowadzący.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here