Naga MarketsBudimex – na wniosek grupy inwestorów – wydłużył termin wyłączności w procesie przeglądu opcji strategicznych segmentu deweloperskiego z 15 do 26 lutego 2021 r., podała spółka.

Finax

“Wydłużenie terminu wyłączności nastąpiło na wniosek grupy inwestorów uzasadniony koniecznością zapewnienia czasu niezbędnego do zapoznania się ze zaudytowanym sprawozdaniem finansowym Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. za 2020 rok. Budimex zaznacza, że negocjacje są nadal prowadzone. W związku z tym, decyzja Budimex o przedłużeniu wyłączności nie oznacza rezygnacji z pozostałych opcji strategicznych (…)” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Budimex , w ramach procesu rozpoznania zainteresowania rynku nabyciem udziałów spółki zależnej Budimex Nieruchomości, 30 grudnia podjął decyzję o udzieleniu wyłączności wybranej grupie inwestorów wspólnie składających ofertę. Wyłączność została udzielona do 15 lutego 2021 r.

Podmioty otrzymujące wyłączność są uznanymi i doświadczonymi podmiotami prowadzącymi działalność na polskim i europejskim rynku nieruchomościowym bezpośrednio lub w formie inwestycji kapitałowych, zapewniono.

Budimex jest notowany na warszawskiej giełdzie od 1995 r. Jego inwestorem strategicznym jest hiszpańska firma Ferrovial. W 2019 r. miał 7,57 mld zł skonsolidowanychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here