Naga MarketsBudimex, Wielton, Trakcja, Ci Games i Kruk – pięć ciekawych spółek GPW na koniec listopada
Marcin Tuszkiewicz omawia sytuację na GPW w tym tygodniu

Finał sezonu wyników na GPW za trzeci kwartał stwarza ciekawe okazje. Duże spółki mają już raporty za sobą, ale wciąż sporo okazji kryje się w obrębie mniejszych podmiotów: Wielton, Trakcja, CI Games, Kruk oraz branża budowlana, to obszary gdzie dzieje się naprawdę wiele. Podczas najnowszego przeglądu akcji, Marcin Tuszkiewicz ze Squaber, omawia 5 spółek znajdujących się w ciekawych miejscach mogących oferować okazje inwestycje już w przeciągu kilku kolejnych sesji.


Akcje Budimexu testują 160 zł za akcję, są najdroższe od maja 2018 roku

W tym tygodniu Budimex kontynuuje rozpoczęty w drugiej połowie października rajd wzrostowy i dociera w okolice 160 złotych za akcję, co jest najwyższym poziomie od półtorej roku. Zdaniem Marcina Tuszkiewicza spółka testuje w tym momencie lokalny opór, ostatecznym celem jest jednak poziom 180 zł.

„Alert zakupowy wygenerowany przez aplikację Squaber pojawił się na wysokości 122 zł i okazja zakupowa jest nadal utrzymywana. Celem obecnych wzrostów jest poziom 188 zł za akcję, czyli luka cenowa z ubiegłego roku” – komentuje Tuszkiewicz.

Chociaż sytuacja finansowa spółki oceniana jest obecnie negatywnie, co wynika z niskich marż w całym sektorze budowlanym, to spółka w kolejnych kwartałach obiecuje poprawę marż w kolejnych kwartałach. Należy pamiętać jednak o ryzyku niespełnienia oczekiwań co może nieść ze sobą perspektywę ewentualnego spadku akcji.

Oprócz tego w najnowszym materiale poruszono temat sytuacji technicznej i fundamentalnej spółek Wielton, Tracka, CI Games oraz Kruk w oczekiwaniu na wyniki finansowe, które zostaną opublikowane w finalnych tygodniach sezonu raportowego.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here