Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Jedna z największych firm budowlanych na polskim rynku. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa drogowego, ogólnego i ekologicznego.

budimex

Kurs jednej z najdłużej notowanych spółek na naszym parkiecie wzrastał od kilku dni oscylując ponad poziomem 140 zł. Był to kluczowy poziom oporu, który powstał po odcięciu sporej dywidendy w ubiegłym roku. Po wczorajszej sesji można ogłosić pełny sukces, gdyż w końcu mocna sesja doprowadziło do wyraźnego oderwania od tego oporu. Najbliższy cel to szczyt ubiegłego roku. Powinien on być dość szybko osiągnięty. Jego pokonanie będzie oznaczało tak naprawdę powrót do długoterminowego trendu wzrostowego po prawie rocznej korekcie. Niebawem powinna sprawdzić się analiza tej spółki z 28 grudnia. Znacznie wcześniej sygnał do wzrostów wygenerował system Fabera przy cenie 123,80 zł – 2 września 2014 roku.tokeneo

Vistula Group S.A. jest spółką, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn.

vistula

Spółka wzrosła wczoraj o ponad 4%, nie jest to jednak odosobniona sesja. Ostatnie 3 dni to nieustanne wzrosty przy sporych obrotach. Dodatkowej wartości wzrostom dodaje fakt, że dużych transakcji kupna dokonywał w ostatnich dniach przewodniczący Rady Nadzorczej Jerzy Mazgaj. Kupno sporych pakietów akcji przez osoby z wewnątrz spółki zazwyczaj jest pozytywnie odbierane przez inwestorów, stąd można mieć nadzieje, że opór przy którym znajduje się obecna cena niebawem zostanie pokonany.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEnerga [ENG] – Formacja głowy z ramionami faktem
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: Kernel, PEKAO
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here