Naga Markets



W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują




Budimex to jedna z największych firm budowlanych na polskim rynku. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa drogowego, ogólnego i ekologicznego.

budimex

Kurs budowlanego giganta poruszał się bokiem w czasie gdy cały rynek przeżywał mocne spadki. Jeżeli sytuacja na giełdzie zacznie się poprawiać, a są ku temu symptomy to Budimex powinien ruszyć do góry. Wskazuje na to układ techniczny pokazujący siłę w czasie słabości rynku, respektowanie najbliższego wsparcia i silne odbicie. Dwie ostatnie świece to formacja objęcia hossy, a cena od dawna nie osiągnęła pułapu 140 zł.



Conotoxia

Głównymi obszarami działalności HAWE S.A. jest zarządzanie aktywami spółek zależnych, pozyskiwanie kapitału i finansowania oraz wsparcie w opracowywaniu strategicznych kierunków rozwoju Grupy.

hawe

Kurs Hawe porusza się w trendzie spadkowym, jednak dotarł już do ważnych ograniczeń np. linii łączącej kilka ostatnich dołków, a także jak widać na wykresie cena znajduje się mniej więcej na poziomie poprzedniego dołka. Szerszą analizę zamieścimy w dniu jutrzejszym. Warto zwrócić uwagę, że mamy do czynienia z początkiem odbicia od dolnej krawędzi kanału spadkowego, a ostatni fala wzrostowa wypełniła już zasięg największej w panującym trendzie.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here