Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Budimex to jedna z największych firm budowlanych na polskim rynku. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa drogowego, ogólnego i ekologicznego.

budimex

Kurs budowlanego giganta dotarł do strefy oporu, którą tworzy poprzedni szczyt oraz luka cenowa po odcięciu sporej dywidendy. Ostatni okres to bardzo solidne wzrosty, które dają nadzieję na sforsowanie tej bariery, możliwa jest jednak korekta w takim miejscu lub wyżej w całym obszarze luki. Przypominam, że spółka wygenerowała sygnał kupna metodą Fabera podczas ostatniej sesji sierpnia.

Grupa Eurocash jest jedną z największych w Polsce grup pod względem wartości sprzedaży oraz liczby placówek zajmujących się dystrybucją produktów żywnościowych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych.

eurocash

Nie sprawdziły się wcześniejsze analizy Eurocashu, w których liczyłem na powrót do długoterminowego trendu wzrostowego. Jedną z takich analiz można zobaczyć TUTAJ, a oparta była ona na porównywalnym zasięgu poprzednich korekt w trendzie. Racja ponownie jest po stronie metody Fabera, wg której kupno tych akcji nie byłoby możliwe. Aktualnie na wykresie, kurs spadł poniżej ważnego wsparcia, a następnie wykonał jego retest. Teraz mamy dalsze spadki, a najbliższym poziomem, gdzie można liczyć na odreagowanie ich jest okolica 30 zł, gdzie przebiega kolejne wsparcie oraz linia łącząca kilka ostatnich dołków.

invest

Wspomóż nas! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski pod artykułem.

Ponieważ cały portal jest dostępny dla czytelników za darmo, zarabiamy tylko na ruchu. Możesz nas wesprzeć i nic Cię to nie będzie kosztowało. Zapraszamy do polubienia naszego fanpage’a, wpisania adresu e-mail w newsletter (pomarańczowa strzałka u góry) oraz subskrypcji konta Youtube.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here