Naga MarketsAuthor: Marc de Ruijter Creative Commons License.

Zdaniem Bank of Tokyo-Mitsubishi (BTMU) EUR/USD zaczyna się stabilizować – wszystko za sprawą silnej wyceny przez rynek obecnych ruchów polityki monetarnej FEDu oraz ECB.„Brak silniejszych spadków EUR/USD po wczorajszych, bardzo słabych wynikach produkcji przemysłowej Niemiec (w połączeniu z silnym reportem amerykańskich JOLTS) pokazuje, że teza ta jest wysoce prawdopodobna” – tłumaczy BTMU.

Co do dzisiejszych protokołów FOMC, BTMU zauważa, że miejsce miała wyraźna dezinflacyjna zmiana w wycenie rynków finansowych od momentu spotkania w zeszłym miesiącu. Komitet obecnie jest o wiele mocniej zaniepokojony niską inflacją niż był jeszcze w połowie września. Jakiekolwiek jastrzębie niespodzianki dzisiejszych protokołów muszą być oceniane pod tym kątem.

„W związku z powyższym będziemy sceptycznie podchodzić do jakichkolwiek wzrostów dolara dzisiejszego wieczora po publikacji „minutes” i spodziewamy się odwrócenia ewentualnych rajdów w krótkim okresie czasu” – podsumowuje Bank of Tokyo-Mitsubishi.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here