Naga Marketsanaliza btcZarówno Bitcoin jak i Litecoin w okresie świątecznym zaliczyły wyraźne spadki. W przypadku LTC są one jednak zdecydowanie głębsze – LTC/BTC obecnie wyceniane jest na 0.00858, natomiast BTC/USD na 315.10USD. Serdecznie zapraszamy na dzisiejsze, techniczne spojrzenie na dwie najpopularniejsze pary kryptowalutowe.


BTC/USD – konsolidacja na wykresie H4

BTCUSD 29.12

W połowie zeszłego tygodnia notowania Bitcoina do dolara amerykańskiego utrzymywały się w okolicach strefy wsparcia wyznaczanej przez równy poziom 320 i 23.6% zniesienia ruchu spadkowego z 14-18 grudnia (317.64USD). Cena jednak ostatecznie zeszła poniżej i przeprowadziła dwukrotnie nieudany test wsparcia 312.14 (wyznaczonego na 50% zniesienia spadkowej świoecy marubozu z 18 grudnia). Po fałszywym wybiciu wspomnianego horyzontalnego wsparcia cena ponownie powróciła w okolice naszej strefy oporu (wcześniej wsparcia) 317-320 USD. Pojawił się co prawda wzrostowy pin bar, znajdujemy się jednak w trendzie spadkowym i w okolicach oporu szukali będziemy sygnału sprzedaży.

LTC/BTC – pin bar na strefie oporu

LTCBTC 29.12

Cena Litecoina do Bitcoina dynamicznie przebiła zwyżkującego klina, co rozpoczęło dynamiczne spadki do poziomu 0.00832. Ostatni raz cena znajdowała się w tych obszarach w połowie sierpnia. Co prawda na wykresie dziennym obserwujemy wzrosty, jednak wczorajsza sesja przyniosła nieudaną próbę zamknięcia w strefie oporu wyznaczanej przez lukę cenową, co zakończyło się uformowaniem świecy pin bar. Jest ona zgodna z trendem w szerszej perspektywie, co może sugerować dalsze spadki i ponowny test poziomu 0.00832.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here